איך להתאים כריות ספה?

הספה היא הריהוט הראשון שרואה כל אורח שנכנס הביתה. זו הסיבה שיש להקדיש לנושא זה חשיבה רבה כדי לבחור את האופציה בעלת הנראות המתאימה ביותר לכל בית. בחירת כריות לספה זהו אחד הדברים הכי חשובים שאתם צריכים להתמקד על מנת שתרגישו נוחות מקסימלית שאתם יושבים על הספה.

איך להתאים כריות ספה?

יתרונות של כריות לספה בסלון

לכריות סלון יש שני תפקידים מרכזיים, האחד הוא להעשיר את המראה של הסלון הביתי והשני הוא לאפשר לכל אדם להישען עליהן וכך הישיבה לאורך זמן תהיה לו נוחה ביותר.

כשמדובר בספות גדולות וארוכות כמו ספות 3 מושבים, מפזרים עליהן כמה כריות בגדלים שונים, כריות מרובעות, כריות מוארכות, יש כריות מלאות ויש כריות בעלות נפח מועט. כל לקוח בוחר את האפשרויות שיעניקו נוחות מקסימלית ביום יום.

איך להתאים את הסגנון והצבע לכרית ספה?

לקוחות רבים בוחרים לרכוש ספות מעור או בריפוד של בד שהגוון שלהן הוא אחיד, אפור, חום, שחור ועוד. יש אפשרות להתאים לכך כריות בגוונים דומים כמו כריות באפור כהה על ספה שהיא בגוון אפור בהיר וזהו שילוב יפהפה. אופציה נוספת היא לקנות כריות שהן בגוונים מנוגדים כמו לפזר כריות צהובות או אדומות על ספה בצבע אפור. הניגודיות הזו מוסיפה המון יופי ומעניקה מראה יוצא דופן לחלל כולו.

השילוב של הגוונים הוא החלטה של הדיירים על פי אופיים והצבעים שאהובים עליהם. יש לקוחות שיעדיפו נראות סולידית כמו גוונים של חום הן בבדי הריפוד והן בבדי הכריות ולעומת זאת דיירים אחרים יעדיפו להתגורר בבית שהוא צבעוני ומפתיע כדי ליצור שמחה תמידית בבית זה.

מעצב פנים לכל בית להתאמת כריות לספה

לאור העובדה שלא בכל יום עוברים דירה, מבצעים שיפוץ גדול או קטן, או מחליטים להחליף ריהוט, כדאי מאד להיעזר בהמלצות של מעצב פנים אשר מבצע כמה שלבים:

  • הוא משוחח עם בעלי הנכס ומבצע איתם סיעור מוחות כדי להבין את טעמם האישי.
  • הוא מציע להם כמה אפשרויות עיצוביות באמצעות תמונות או סרטונים כדי שיחוו את דעתם ואת הרצונות העיצוביים שלהם.
  • לאחר בחירת הסלון, הוא יסייע להם בבחירת הריפוד אם יהיה זה ריפוד מעור או לחלופין בד חלק בגוון האהוב עליהם.
  • יש אפשרות גם להזמין ריפוד שיש בו הדפסים יפהפיים וייחודיים כמו פסים דקים, פסים רחבים, פרחים צבעוניים ועוד.
  • לאחר בחירה זו חשוב לבחור כריות ספה שיוסיפו טוויסט לכל ספה. במציאות העכשווית ההיצע של הבדים הוא עצום ואפשר להזמין בחנות הרהיטים או אצל רפדים מיומנים כריות שהכיסוי שלהן הוא בכל גוון רצוי.
  • לאחר שמפזרים את הכריות על גבי הספות והכורסאות, נהנים מהנראות יוצאת הדופן של כל חלל המגורים לרווחתם של בני הבית ושל האורחים.

גדלים שונים של כריות ספה לסלון

לקוחות רבים מתלבטים לגבי גודלן של הכריות כיוון שיש כרית מובנית לאורכה של כל הספה. עם זאת לעיתים לאור עומקה של הספה, הכרית היא פריט הכרחי לישיבה נוחה ובלעדיה הישיבה תהיה מאד לא נעימה וכל אדם ינוע באי נוחות על הספה.

ההמלצה היא לרכוש כמה כריות שהן בעלות אופי זהה, אך הן בגדלים שונים. אפשר להזמין כריות מלבניות לאורכם של המושבים כך שהם ייצרו רובד נוסף. כמו כן כריות מרובעות שאפשר להניח עליהן רק את הראש והן יהיו בעלות נפח רב או מועט על פי הצורך. יש כריות שיהיו רק ליופי ולכן אין צורך בנפח משמעותי.

הקנייה המוצלחת של הלקוחות היא כאשר הם רואים בדמיונם כבר בעת ההזמנה את המראה הסופי של הריהוט בסלון עם האקססוריז הנלווים כמו הכריות, השטיח בעל הנראות הצבעונית, ווילונות מרשימים וגם חפצי נוי להשלמת המראה.

כתבות נוספות

יתושים בחדר שינה

יתושים בחדר שינה

התמודדות עם יתושים בחדר שינה היא בעיה שכיחה איתה מתמודדים רבים, במיוחד בחודשים חמים יותר כאשר החרקים המציקים הללו הם הפעילים ביותר. הם לא רק

קרא עוד »